Satış pazarlama işine 2019 yılında devler liginde başlayan firmamız, 2020 yılında adının ‘’Süper Proje’’ olmasına karar kıldı. 

İsminden aldığı süper güçle 2021 yılında 10 farklı projenin satışını tek yetkili olarak üstlendi.

İlk yurt dışı satış ofisini 2022 yılında Yunanistan’ın başkenti Atina’da açan Süper Proje aynı zamanda Atina’da münhasır satış operasyonu yapan ilk Türk Proje Pazarlama şirketi oldu.

Bu sayede 3 yılda 77 farklı ülke vatandaşına 3000’e yakın konut satışı yaptı. 

Sorumluğunu üstlendiği projelerin satışına katkıda bulunacak acentaları da sisteme dahil ederek satış başarısını en üst seviyeye çıkarttı. 

Süper Proje satış sisteminde işin devamlılığı açısından çok büyük önem taşıyan acentaları önemser ve değer verir. Acenta müşterilerini tapu devri ve konut teslimatında zaman kaybına uğratmaz. Satış iptallerinin minimum düzeyde olmasına gayret gösterilir ve alıcının kısa sürede kar etmesi amaçlanır. Böylelikle acenta müşterisine kar ettirdiği için referans ile müşteri adayları arttırılır.

Satış ve tahsilat hızını yüksek tutarak proje yüklenici firmalarına kendi öz sermayelerini kullanmadan inşaatlarını ilerletmelerine olanak sağlar. 

super_proje_hakkinda

4000+

Aracı Kurum Ağı

3000+

Satış

77

Farklı Ülkeye Satış

18

Yönetilen Proje
ali-gokciler
Yönetim Kurulu Başkanı

Dr. Ali Gökciler

2000 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu ve iş hayatına atıldı. Çalışma hayatını sürdürürken pazarlama yüksek lisans sonrasında psikoloji doktorası yaparak DR. Ünvanını aldı.

İş hayatına 1999 yılında Doğan Holding’de başladı. 2000 yılında Telsim (şimdiki Vodafone)’a geçti. 2002 yılında Uzan Holding’in satış pazarlama şirketinde görev aldı. Telsim’in satış sürecinde satış görüşmelerini gerçekleştiren ekipte yer aldı ve Telsim’in, Vodafone satışı sonrası Türkiye’nin en büyük marka geçişi operasyonuna 2007’de liderlik etti.

2008 yılında Türk Telekom (TTNET) tarafından transfer edildi ve 2008-2009 yıllarında markayı iki yıl üst üste bilinirlikte Türkiye liderliğine taşıdı.

2010’da ilk reel sektör tecrübesini Dizayn Grup’ta yaşadı, şirket satışlarını 2 yılda %200’ün üzerinde büyüttü. 2012 yılında girişimci hayata atılarak Türkiye’nin ilk tek çatı altındaki pazarlama ve reklam şirketi Marcode’u kurdu, 2019 yılında şirketi Libyalı bir yatırımcıya sattı.

Girişimcilik döneminde Pelops A.Ş. isimli yayıncılık şirketine ortak oldu ve Turkcell ile 10 yıllık bir sözleşme imzaladı. 3 yıl sonra şirket hisselerini satarak; inşaat satış ve pazarlama işine girdi. Demay A.Ş.’de ortak genel müdür olarak görev aldı. 2021’de sektörde en beğendiği şirket olan Süper Proje’nin Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaya başladı.

Şirket Üst Yönetimi

GÜLSÜM BULUM

GENEL MÜDÜR VE ORTAK
Anadil Seviyesinde Arapça Ve İngilizce konuşmaktadır. İngilizce Öğretmenidir. 11 Senelik Sektör Tecrübesine Sahiptir

Ulaşcan Ertürk

GMY - SATIŞ
Uluslararası İlişkiler mezunudur. Anadil seviyesinde İngilizce konuşmaktadır.

ATAKAN YILMAZ

GMY - 3. PARTİ İLİŞKİLERİ
Bilgisayar Mühendisi'dir. Anadil Seviyesinde İngilizce konuşmaktadır. Google Marketing Sertifikasına sahiptir.
İnsan Kaynağımız

Ekibimiz

84 kişilik tecrübeli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Konuşulan Dil Sayısı

Tüm ofislerimizde toplamda 9 dilde hizmet vermekteyiz.

Kadın Erkek Dağılımı

Ekibimizin cinsiyet dağılımı %65 Kadın ve %35 Erkek şeklindedir.

Tecrübe

Ekibimizin iş tecrübesi ortalama 6 yıl, üst yönetimde ise 13 yıldır.
Üye Olduğumuz Dernekler
Referanslarımız
en_USEnglish