20 Yıllık Uluslararası Satış ve Pazarlama tecrübemizin ışığında; Gayrimenkul Projeleri Tek Yetkili Satış Pazarlama operasyonuna 2019 yılında başladık.

2020 yılında marka ismimizin ‘’Süper Proje’’ olmasına karar verdik. İsmimizden aldığımız süper güçle 2021 yılında 10 farklı projenin satışını tek yetkili olarak üstlendik. Sadece 3 yıl içerisinde 30 farklı projede 10.000’nin üzerinde bağımsız bölümün satışını tek yetkili olarak üstlendik ve üstlenmeye devam ediyoruz.

Türkiye’nin yüz akı Süper Proje olarak bu kısa sürede Türkiye’nin en geniş gayrimenkul acente network’üne sahip olduk ve yüzlerce acente ile binlerce satış yaptık. 99 farklı ülke vatandaşına satış gerçekleştirdik.

İlk yurt dışı satış ofisimizi 2022 yılında Yunanistan’ın başkenti Atina’da açtık ve Atina’da münhasır satış operasyonu yapan ilk Türk Proje Pazarlama şirketi olduk.

Bu sayede 4 yılda 88 farklı ülke vatandaşına 3500’ün üzerinde konut satışı yaptık.  Sorumluğunu üstlendiğimiz projelerin satışına katkıda bulunacak acenteleri de sisteme dahil ederek satış başarısını en üst seviyeye çıkardık. Acenteler ile en çok satış yapan satış pazarlama şirketi olduk. Satışını henüz inşaat aşamasında aldığımız projelerin stoklarının en az %90’nını proje tesliminden önce tamamladık. Bu sayede şirketlerin öz sermayeleri yerine satış gelirleri ile proje geliştirme ve üretmelerine yardımcı olduk.

super_proje_hakkinda

4000+

Aracı Kurum Ağı

7000+

Satış

99

Farklı Ülkeye Satış

30

Yönetilen Proje
ali-gokciler
Yönetim Kurulu Başkanı

Dr. Ali C. Gökciler

2000 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu ve iş hayatına atıldı. Çalışma hayatını sürdürürken pazarlama yüksek lisans sonrasında psikoloji doktorası yaparak DR. Ünvanını aldı.

İş hayatına 1999 yılında Doğan Holding’de başladı. 2000 yılında Telsim (şimdiki Vodafone)’a geçti. 2002 yılında Uzan Holding’in satış pazarlama şirketinde görev aldı. Telsim’in satış sürecinde satış görüşmelerini gerçekleştiren ekipte yer aldı ve Telsim’in, Vodafone satışı sonrası Türkiye’nin en büyük marka geçişi operasyonuna 2007’de liderlik etti.

2008 yılında Türk Telekom (TTNET) tarafından transfer edildi ve 2008-2009 yıllarında markayı iki yıl üst üste bilinirlikte Türkiye liderliğine taşıdı.

2010’da ilk reel sektör tecrübesini Dizayn Grup’ta yaşadı, şirket satışlarını 2 yılda %200’ün üzerinde büyüttü. 2012 yılında girişimci hayata atılarak Türkiye’nin ilk tek çatı altındaki pazarlama ve reklam şirketi Marcode’u kurdu, 2019 yılında şirketi Libyalı bir yatırımcıya sattı.

Girişimcilik döneminde Pelops A.Ş. isimli yayıncılık şirketine ortak oldu ve Turkcell ile 10 yıllık bir sözleşme imzaladı. 3 yıl sonra şirket hisselerini satarak; inşaat satış ve pazarlama işine girdi. Demay A.Ş.’de ortak genel müdür olarak görev aldı. 2021’de sektörde en beğendiği şirket olan Süper Proje’nin Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaya başladı.

Şirket Üst Yönetimi

GÜLSÜM BULUM

GENEL MÜDÜR VE ORTAK
Anadil seviyesinde Arapça ve İngilizce konuşmaktadır. İngilizce öğretmenidir. 13 senelik inşaat projeleri satış tecrübesine sahiptir. Türkiye genelinde 25 projenin satışında görev almış ve önemli bir kısmını baştan sona yönetmiştir

AKIN AYDIN

İŞ GELİŞTİRME
GMY
25 yılı aşkın süredir yurt dışı ve yurt içinde Gayrimenkul, Ticari Tesis ve Perakende sektörlerinde satış operasyonları, müşteri hizmetleri ve iş geliştirme yönetim deneyimine sahiptir.
İnsan Kaynağımız

Ekibimiz

84 kişilik tecrübeli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Konuşulan Dil Sayısı

Tüm ofislerimizde toplamda 9 dilde hizmet vermekteyiz.

Kadın Erkek Dağılımı

Ekibimizin cinsiyet dağılımı %65 Kadın ve %35 Erkek şeklindedir.

Tecrübe

Ekibimizin iş tecrübesi ortalama 6 yıl, üst yönetimde ise 15 yıldır.
Üye Olduğumuz Dernekler
Referanslarımız
tr_TRTurkish