image
image
image
image
Bizim Evler 11

Geliştirici Firma

İhlas Holding

Teslim Tarihi

Mayıs 2025

Proje Alanı

52.000 m²

Lokasyon

Ispartakule

Ünite

582

Bizim Evler kalitesi, lüks aile konsepti serisi Bizim Evler 11 projesi ile devam ediyor. 17-20 katlı 6 blok, 582 konut ve 55 ticari alandan oluşan projede daire tipleri 2+1, 3+1, 4+1 olacaktır. 52.000 m² alana yerleşecek olan projede 40.000 m² peyzaj alanı bulunacak.

Bizim Evler 11 Projesi, Panoramik Küçükçekmece Gölü ve Planlanan Kanal İstanbul Projesi manzaralı, temiz havaya ve geniş yeşil alanlara sahip, zengin peyzaj aktivitelerini, spor tesislerini bünyesinde barındıran, yatırım değeri yüksek, yaşanabilir ve konforlu daire çözümlerinin modern malzeme ve kaliteli işçilikle bir araya geldiği bir projedir.

Ispartakule bölgesi, yeni ve modern şehirleşmenin güzel örneklerindendir. TEM Otoyolunun yanı başında, ana ulaşım aksı üstünde, Bahçeşehir-Halkalı Marmaray tren hattı ve Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt metro hattı yakınında, kolay adresli ve tanımlanabilir bir konumdadır. Şehrin kalabalık ve karmaşasından uzak, ulaşım imkanları geniş, yaşanabilir ve her geçen gün sosyal imkanların daha çok arttığı, gelişime açık bir bölge olarak yatırımcıların dikkatini her geçen gün artarak çekmektedir.

tr_TRTurkish