image
image
image
image
image
Semt Bahçekent

Geliştirici Firma

Emlak Konut

Teslim Tarihi

Taşınmaya Hazır

Proje Alanı

———— m²

Lokasyon

Esenyurt

Ünite

779

SEMT BAHÇEKENT projesi, İstanbul’un Avrupa yakasında, özellikle Bahçeşehir bölgesinde, ünlü Bahçeşehir Şehri olarak bilinen ve yönetimsel olarak Esenyurt bölgesine bağlı bir konumda bulunmaktadır. Bu bölge, yüksek kuleler, büyük ve modern projelerin bulunduğu, yeşil alanların modern teknolojiyle harmanlandığı bir yerdir ve bu, bahçe şehrinde yaşamaya olan talebi artırmıştır.

Projenin Özellikleri:

  • Bu proje, ünlü Türk inşaat firmalarından biri olan EMLAK KONUT tarafından kurulmuş olup bu firma Türk hükümetine bağlıdır ve ödemeleri 10 yıla kadar uzatma olanağı sunmaktadır.
  • Proje, İstanbul’un en büyük yapay su gölünün yanı sıra birçok kişi tarafından bilinen ünlü AKBATI Alışveriş Merkezi’ne yakın dinamik bir konuma sahiptir.
  • Projede kapalı ve açık yüzme havuzu bulunmakta olup yaz aylarında havuz cam kubbe ile kapatılabilir ve kış aylarında kapalı tutulabilir.
  • SEMT BAHÇEKENT projesinin iç mekanları oldukça iyi bir şekilde tasarlanmış olup kaliteli bir işçiliğe sahiptir ve bu, Türk hükümeti projelerini takip ederek fark edilmiştir.
tr_TRTurkish